тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

Смарагдові пагорби Палуз

 

Розташований в американському штаті Вашингтон, на південь від міста Спокейн (Spokane), район Палуз (Palouse) настільки красивий, що часто його називають американською Тосканою. Безперервна низка мальовничих пагорбів, вкритих клаптями фермерських полів, засіяних пшеницею та ріпаком, постійно мінливі умови освітлення роблять місцевий пейзаж неповторно красивим і привабливим...

 

 

Фотографи з усього світу прагнуть опинитися в США, в містечку під назвою Палуз (англ. Palouse). Ці сільськогосподарські поля вважаються справжнім природним витвором мистецтва. Звичайно, вони виникли не без участі людини. Тут можна побачити шикарні луки, які зовні дуже нагадують хвилі на морі. Адже угіддя розташовані на пагорбах і дюнах. Темний колір родючого грунту перемежовується з різними відтінками зеленого кольору. Це видовище дійсно дуже красиве і привабливе.

Сільськогосподарські поля регіону Палуз займають величезну територію і навіть поширюються відразу на кілька штатів. Серед них Айдахо, Вашингтон і Орегон. У загальній складності поля займають близько 3000 квадратних миль. Вирощують на цих просторах різноманітні бобові рослини, а також пшеницю.

Ці природні дюни були створені природою ще в льодовиковому періоді. Через сотні років тут з'явилися і пагорби, які створюють оригінальний рельєф графства Палуз.

 

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com