тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

Шорти Stash з водонепроникною кишенею

Літо майже почалося, а це означає, купа людей поїде на море, а ті, хто залишаться в місті, весь вільний час проводитимуть близько басейну або біля водойм. Правді тут виникає одна велика проблема - це мобільні телефони які зараз всі тягають за собою не розлучаючись ні на хвилину, які з собою у воду не візьмеш, а на березі небезпечно залишати завжди знайдуться охочі його привласнити...

 

 

 


 

Для таких випадків терміново потрібні шорти для плавання Stash Waterproof Pocket Shorts, де є спеціальна герметична кишеня, яка надійно захистить ваш мобільний телефон від води.

Дизайнери довго думали, як зробити герметичну кишеню, у результаті у них вийшло щось на зразок звичайної пластикової пляшки з м'якого пластику. Зовні стирчить тільки широка «шийка» кишені, через яку можна проштовхнути більшість моделей мобільних телефонів і смартфонів, ключі від машини, гроші, і інші цінності. До речі при необхідності герметичну кишеню можна витягнути з шорт що кріпитися на гачочок, вставляється в спеціально зроблену внутрішню кишеню і защіпається пластиковою пластиною за «шийці» до вирізу в шортах.

 

Теги:
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com