тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

Антиісламські кулі зі свининою

 

У США набирають популярність бойові патрони проти радикально налаштованих мусульман. Особливе покриття куль з використанням свинини, за задумом американців, відучить ісламських екстремістів від джихаду. А тим часом Рада з американо-ісламських відносин звинуватила виробників у спробі нажитися на посиленні ісламофобії в суспільстві...

 

 

Патрони виробництва фірми South Fork Industries отримали назву Jihawg Ammo (похідне від слів jihad і спотвореного варіанту hog - «кабан»). Розробники впевнені, що новинка допоможе викорінити прояви агресії серед радикально налаштованих мусульман, і називають ці кулі «мирним і природним стримуючим засобом для радикального ісламу».

А головний слоган рекламної кампанії звучить так: «Світ через свинину». Американці вважають, що за допомогою таких куль можна не тільки вбити терориста, але і відправити його в пекло. Згідно Корану, мусульманин, який загинув у ході «священної війни», не може потрапити в рай, де його чекають 72 незаймані, якщо тіло його було сплюндровано свининою.

 


 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com