тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

Фермер годував свиней маріуханой і поїв горілкою: покупцям ідея сподобалася

Свинар з Вашингтона на ім'я Вільям фон Шенедау, звернув увагу, що його свині обожнюють гойдатися в листі дикої марихуани. "Вони були до дітдка щасливі - точнісінько, як люди!", - стверджує фермер. Вільям вирішив ще трохи проексперементувати і став годувати свинок відходами цієї диво-трави...

 

 

Він підмішував в основну їжу стебла і листя, і з часом помітив, що свині, що росли на марихуані, додавали у вазі на 20% швидше тих, яких годували традиційним кормом в тій же кількості, а їх м'ясо було ніжнішим, жирним і придатним для виробництва бекону і прошутто.

Не дивуйтеся звідки там марихуана. Справа в тому, що минулого року штат Вашингтон легалізував вживання марихуани, що викликало різке збільшення ринку продажів. Для виробництва самого наркотику зазвичай використовують нирки і бутони марихуани, а інші частини рослини йдуть у відходи і компост. М'ясо свиней, яких годували відходами марихуани, фон Шенедау продавав м'ясникам. Свинар таємно протестував покупців "свинини нового типу", і з'ясувалося, що ті знаходять її "більш смачною і пікантною", ніж традиційна. Заповзятливий фермер продовжив свої експерименти: він поїв свиней пивом і горілкою, називаючи їх при цьому "тусовщиками" (party animals).

 

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com