тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

Про чоловічу косметику.

Думаєте, що використання макіяжу це те, що призначено винятково для жінок і чоловіків нетрадиційної сексуальної орієнтації? А ось і ні. Чоловіки в деяких країнах не можуть обійтися без тонального крему і олівця для підводки очей. Йдеться про Південну Корею - найбільший ринок косметики для чоловіків у світі...

 

 

На частку корейців припадає 21 відсоток світових продажів, а в 2011 році вони витратили 495 500 000 доларів на косметику. Фахівці пояснюють, що в Південній Кореї фемінізована чоловіча краса є показником соціального успіху.

Чоловіки з Південної Кореї стали приділяти більше уваги своїй зовнішності в кінці 90-х років, коли уряд країни послабило заборони на японські культурні цінності. Еталоном красивого чоловіка стали популярні герої коміксів аніме, де часто зображувалися жіночоподібні чоловіки. У 2002 році популярність знайшов південнокорейський футболіст Ан Джон Хван (Ahn Jung-hwan), який став символом знаменитостей з красивою гладкою шкірою, що користуються косметикою для чоловіків.

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com