тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

Масаж проти зморшок методом ляпасів

Як відомо, краса вимагає жертв, а новий вид тайського масажу в черговий раз доводить цю стару істину. Таїландська масажистка, яка проживає в Сан-Франсіско в США, пропонує незвичайний метод омолодження. Масаж являє собою спеціальну техніку ударів по обличчю, який допомагає позбавитися від зморшок...

 

 

 

Згідно сайту компанії, таїландка Тата, є однією з 10 масажисток в світі, здатною майстерно надавати ляпасів, "використовуючи тайську мудрість, щоб пробудити вашу природну красу без використання будь-якої хімії". Крім того, жінка запевняє що процедура "безпечна на один мільйон відсоток".

Масажистка стверджує, що цю процедуру вже тисячі років використовують в Таїланді. Метод зменшує кількість зморшок, зменшує пори і підтягує шкіру. Клієнти можуть самі вибрати, яку область обличчя вони хотіли б "піддати ударам", включаючи брови, щоки і лоб. Один сеанс такого масажу триває 15-20 хвилин, а результати можуть тривати від півроку до року. Під час сеансу масажистка у супроводі тайської поп-музики швидко вдаряє вас по різних областях особи. Потім вона сильно щипає щоки клієнта і навішує ще кілька сильних ляпасів.

 

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com