тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

До 2030 року секс стане "електронним"

Британський футуролог Ян Пірсон (Ian Pearson) вважає, що вже до 2030 року люди перестануть займатися сексом. Щоб випробувати оргазм і інші приємні відчуття, що виникають під час сексу, людині потрібно буде всього лише приєднати спеціальний мікрочіп до своєї шкіри. Чіп запише сигнали, що надходять від центральної нервової системи під час сексу, а потім буде відтворювати їх у будь-який момент, коли цього захоче його носій.

 

 

Вчений упевнений, що подібного роду датчики стануть доступні кожному вже в найближчому майбутньому. Датчик буде досить складно виявити у людини, а нести він у собі буде певні сенсорні переживання, будь то обійми, заняття сексом або ж просто потиск руки. Після цього, датчик буде стимулювати нервову систему, яка буде створювати ілюзію тиску, руху і тепла.

Якщо хтось хоче випробувати радощі сексу, але у нього немає партнера для цього на даний момент, то він зможе піти в спеціальний салон, щоб випробувати на собі "електронну" версію сексу, а для більшого ефекту можна прийняти viagra wirkung, чи якийсь інший якісний препарат. Більше того, Пірсон вважає, що такі датчики можна буде імплантувати в мозок, в результаті будь-яка людина зможе відчути оргазм без сексу, йому потрібно буде лише натиснути кнопку на комп'ютері. Комп'ютер відправить бездротовий сигнал датчику, який простимулює групи нейронів, що відповідають за відчуття оргазму.

 


 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com