тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

Сумочка для власниць iPhone

Телефон iPhone зараз - це такий же мало не обов'язковий атрибут модної, сучасної міської дівчини, як і сумочка для особистих речей. Ось південнокорейська компанія Nothing Design Group і створила жіночу сумочку iHandbag спеціально для власниць iPhone...

 

У сумочці iHandbag дами цілком можна носити особисті речі, які завжди повинні бути під рукою: косметику, помаду, гроші, документи, предмети особистої гігієни та інші дрібниці, без яких іноді буває неможливо обійтися. Але все-таки цей аксесуар розрахований не тільки і не стільки під них, скільки під мобільний телефон iPhone. Така сумочка добре захищає апарат від зовнішніх пошкоджень, та що з нею ремонт iphone вам не грозить.

Навіть зовнішній вигляд і розміри цієї незвичайної сумочки створені саме для того, щоб візуально поєднуватися з iPhone. І на її лицьовій стороні є спеціальний отвір, яке дозволяє користуватися цим мобільних телефоном, не дістаючи його з сумочки: відправляти і отримувати текстові повідомлення, приймати і здійснювати дзвінки, серфіть Інтернет, грати у відеоігри, користуватися мільйоном інших додатків, доступних на телефоні або в Інтернеті.


Теги:
 

контакт - nioplanband@gmail.com