тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

Скільки жінка може дати молока?

28-річна американка Алісія Річман потрапила до Книги рекордів Гіннесса, зцідивши за рік 395 літрів свого молока для потребуючих цього дітей. Мешканка Техасу народила хлопчика на ім'я Дрейк в 2011 році. Відразу ж після щасливої ​​події Алісія виявила, що потрапила в ту категорію жінок, у яких немає ніяких проблем з природним вигодовуванням своїх дітей...

 

- Я годувала грудьми сина, а потім починала зціджувати молоко. У мене було відчуття, що я можу заповнити ним з десяток ємностей, так багато у мене його було, - згадує Алісія. Річман постійно поповнювала запаси харчування для свого малюка. У якийсь момент дівчина зрозуміла, що буквально забила своїм "продуктом" три морозильні камери в будинку.

- Я жартома називала себе дійною коровою: так я себе почувала, я зціджувала скрізь - удома, в дорозі, на роботі і на відпочинку, - поділилася мати.

Зрозумівши, що зможе забезпечити маленькому синові достатньо їжі, Алісія вирішила, що здатна також поділитися своїм молоком з тими новонародженими, які особливо його потребують. Річман стала співпрацювати з благодійною організацією Mothers 'Milk Bank Північного Техасу, яка забезпечує вигодовування грудним молоком народжених раніше терміну і хворих малюків, а також сиріт по всій країні.

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com