тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

Сади Херренхойзер: чудо ландшафтного дизайну

 

У світі є багато чудових і надзвичайних місць, але далеко не кожне може надати людині енергії і змусити побачити прекрасне. Відчути справжню гармонію з навколишнім світом можна в Садах Херренхойзер. З'явилися ці сади завдяки графині Софі фон дер Пфальц...

 

Herrenhaeuser Gaerten представляють собою чотири величезних простори:

1. Великий сад, виконаний в стилі бароко, відноситься до найбільш відомих рукотворних садів Європи. Створювався він за зразком голландських парків, яким в XVII-XVIII століттях не було рівних за красою.

2. Ботанічний сад Берггартен спочатку використовувався для вирощування овочів, з яких готували страви для німецьких герцогів. Для того щоб сад мав благородний вигляд, у ньому розбили фонтани, встановили різні скульптури, вирили унікальні гроти. Зараз цей сад є улюбленим місцем для вчених з різних країн, які не перестають поповнювати його все новими сортами рослин.

3. Сад Георга - одне з улюблених місць багатьох туристів, що вабить до себе своєю первозданною природою.

4. Сад Вельфов, дуже люблять відвідувати городяни, які влаштовують тут сімейні пікніки і ювілеї.

Людям, втомленим від світського життя, це місце надає масу розваг: катання на водному велосипеді, прогулянки на човні по чудесному озеру Маш, любителі музикувати тут можуть дати повну свободу своїй творчості, але найголовніше - відвідавши ці райські сади, у людини з'являється можливість відновити давно втрачену зв'язок з природою.

 

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com