тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

Чоловіки дорослішають тільки після 40 років

Чоловіки остаточно дорослішають тільки до 43 років, через 11 років після жінок, показало нове опитування британських дослідників. Недавнє дослідження виявило, що чоловіки і жінки згодні в тому, що представники сильної статі залишаються незрілими аж до 40 років! Середній вік дорослішання у жінок склав 32 роки. Більше того, 8 з 10 жінок вважають, що чоловіки назавжди залишаються інфантильними...

 

 

Мовчання під час суперечок, нездатність приготувати прості страви, переказ одних і тих же жартів та історій, випускання газів, відрижок і відеоігри були названі в числі ознак незрілості. Дослідження, проведене компанією Nickelodeon UK, показало, що жінки досягають дорослішання набагато раніше чоловіків, в середньому в 32 роки. Кожен четвертий чоловік вважав себе недостатньо зрілим. Крім того, представниці прекрасної статі часто вважали себе "дорослими" у відносинах, приймаючи всі важливі рішення. А 3 з 10 жінок вирішували припинити відносини через те, що втрачали терпіння з інфантильним партнером.

Згідно з останнім дослідженням, більшість людей вважають, що романтичні відносини найкраще будувати між старшим чоловіком і жінкою молодший за нього. Останнє опитування показав, що середня ідеальна різниця у парі становить 4 роки і 4 місяці.

 

 

Коментарі  

 
0 # оля 19.06.2013 00:09
Чому я раніше не прочитала це!!!!!!!!????????
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитувати
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com