тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

Екстремальний бразильський експрес

 

Як вам маршрут? Екстремальненько так то! Давайте дізнаємося взагалі звідки він і куди їде! Може й самі зможе прокататися коли-небудь...

 

 

Слідом за Китаєм, Перу, Індією та іншими країнами luxury-поїзд з'явився і в Бразилії. Відтепер по її джунглям курсує розкішний експрес під багатообіцяючою назвою 'The Great Brazil Express' («Чудовий бразильський експрес»). Потяг «The Great Brazil Express» виїжджає з м. Куритиба (адміністративного центру штату Парана і найбільшого міста на півдні країни) і прибуває до водоспаду Ігуасу, який за своїми розмірами значно перевищує Ніагарський водоспад.

Маршрут здивує досвідчених пасажирів мальовничими пейзажами і дивовижної життям бразильських джунглів: ласкаве сонце, тихі лагуни, смарагдова зелень, що густо покриває все навколо, і, звичайно ж, найчистіше повітря (недарма Бразілія рахується «легенями Землі»). А розкіш комфортних купе, бар і два ресторани 'The Great Brazil Express' дадуть можливість відчути себе не пасажиром поїзда, а скоріше постояльцем фешенебельного готелю. Крім того, організатори ('Transnico International & Serra Verde Express Company') врахували побажання заможних персон, і тепер в експресі є два вагони, в яких можуть розміститися всього двадцять два щасливчики - відповідно, купе в цих вагонах ще більше і ще розкішніше. Подорож в цьому luxury-поїзді обійдеться вам приблизно в 3 500 доларів.

 

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com