тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

Як виглядатимуть люди через 100 000 років?

Художник і дослідник Микола Ламм (Nickolаy Lamm) нещодавно випустив серію фотографій, які демонструють, як виглядатиме обличчя людини через 20 000, 60 000 і 100 000 років. Ми зовсім не схожі на наших предків, особливо тих, хто полював на мамонтів. Так, наприклад зміни клімату, які сталися на Землі між 800 000 і 200 000 років тому, збіглися із збільшенням розміру людського мозку і черепа в три рази, що призвело до сплющення обличчя. Тому велика ймовірність того, що наші майбутні покоління теж не будуть на нас схожі...

 

Ламм спільно з генетиком д-ром Аланом Кваном (Dr. Alan Kwan) з Вашингтонського Університету в США засновували свої розрахунки на те, якими будуть умови життя в майбутньому, а також на кліматичні зміни та фактори технологічного прогресу. Одним з великих змін, які відбудуться з зовнішністю людей, стане великий лоб. Згідно переконань генетика, ця риса вже стала більшою, починаючи з 14-16 століття. Порівняльний аналіз показав, що у сучасних людей стали менш видатні риси обличчя і більший за розміром лоб. Надалі він стане ще більшим, щоб вмістити великий мозок. Очі також стануть більшими в результаті того, що люди почнуть колонізувати Сонячну систему і за її межами і жити в більш тьмяному середовищі, далі від Сонця. Шкіра стане більш пігментована, щоб зменшити вплив шкідливих ультрафіолетових променів за межами захисного озонового шару Землі.

Також дослідники припускають, що у нас будуть потовщені повіки і більш виражена надбрівна дуга, щоб компенсувати вплив зниженої гравітації. Крім того, будуть спостерігатися інші зміни: великі ніздрі для поліпшення дихання в середовищі далекій від нашої планети, більш густе волосся для запобігання втрати тепла від великої голови. Також у майбутньому батьки зможуть вибирати риси, такі як колір очей, форма зубів і інші, якими будуть володіти їхні діти.

Д-р Кван вважає, що люди будуть прагнути виглядати якомога більш натурально, незважаючи на велику кількість технологічних досягнень. Люди будуть використовувати непомітні імплантати, як наприклад, інформаційні контактні лінзи і мініатюрні пристрої кісткової звукопровідності, імплантовані над вухом для спілкування та розваг.

Ось так за твердженням учених мали би виглядати молоді люди на фото зверху десь через 70 - 100 тисяч років.
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com