тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

Етнічні туфлі від Marina Dempster

 

Етнічне взуття від канадського дизайнера Marina Dempster виглядає стильно і незвично. А численні пір'я, шерсть і голки дикобраза надають моделям загадковість і деяку «первісність»...

 

 

Стиль Марини Демпстер (Marina Dempster) - дизайнера з Торонто - склався під впливом культури рідної Мексики. Як і творця взуття Yanomani, Марину надихають вироби аборигенів. А саме, барвисті міні-скульптури індіанців Уічоль (Huichol). Так візерунки з бісеру «перекочували» на туфлі Марини Демпстер. Взуття «а-ля балетки» в портфоліо дизайнера швидше виняток. Практично всі моделі - на високому стійкому каблуці.

Взяте за основу фабричне взуття дизайнер прикрашає вручну. Сама техніка - «нитяний живопис» - так само запозичений у індіанських умільців. За допомогою соснової смоли на шкіряну поверхню «болванки» кріпиться різнокольоровий бісер, нитки, пір'я та інші елементи етно-декору. При цьому канадський дизайнер - противниця готових рішень. Марина Демпстер ніколи не копіює вироби майстрів Уічоль. Етнічні мотиви вона поєднує з тенденціями сучасної моди.

За словами Марини, взуття - найбільш важливий предмет гардероба, що передає своєму власникові інформацію про землю, по якій він ходить. Якість надходить ззовні «сигналу» залежить від фасону, кольору, матеріалу туфель. Тому дизайнер переконана, що максимально розкрити справжнє «я» власника здатна лише «первісна» взуття. Тобто зроблена із застосуванням «частинок природи»: пір'я, шипів, голок ...

 


Качественные стильные мужские аксессуары от ведущих мировых брендов можно заказать в интернет-магазине одежды из Англии dres.com.ua.


Теги:
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com