тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

Чи можливий секс у космосі?

Зайнятися чимось приємним протягом довгого космічного польоту, щоб скоротати час у дорозі - звучить заманливо, але на ділі це може виявитися не найкращою ідеєю, говорять експерти. Якщо люди збираються продовжувати освоювати космічний простір, то виробництво потомства в космосі має допомогти гіпотетичної команді зорельота дожити до закінчення тривалої подорожі до далекої зірці...

 

 

Проте вчені знають зовсім мало про те, наскільки безпечний секс у космосі, і яку загрозу для плоду таїть у собі перебування в космосі його вагітної матері. Представники НАСА вже довгий час продовжують стверджувати, що між астронавтами на Міжнародній космічній станції не відбувається ніяких сексуальних контактів. Біологи НАСА вважають, що секс у космосі - заняття аж ніяк не для слабкодухих, тому що партнерам доведеться боротися з невагомістю, відчайдушно чіпляючись один за одного, щоб не розлетітися в різні боки і не вдаритися об стіни. Любовні емоції в космосі, особливо після прийому kamagra, чи інших єффективних препаратів можуть призвести до фатальних наслідків. Але найголовніше полягає у тому, що учені експериментальним чином доказали - відсутність гравітаціїї, і зачаття є поняттями несумісними, і можуть завдати смертельної шкоди як майбутньому зародку, так і жінці.

Однак некомерційна організація Inspiration Mars Foundation збирається в 2018 р. відправити подружню пару в пілотовану експедицію до Марса, тому перший офіційно зафіксований випадок сексу в космічному просторі, можливо, вже не за горами.

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com