тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

Дивовижний автосвіт

ITALY/

Яких тільки не повидумувало людство за свою історію сухопутних самохідних засобів пересування. Вашій увазі невеликий фотодайджест найдивовижніших авто і мото з різних куточків світу...

 

Не буду коментувати ці фото, більшість з них говорять самі за себе, та й автопресса, як правило, не пропускає з виду появу таких шедеврів. А тим більше, що про деякі з представлених екземплярів я вже писав.

 

Ось так еволюціонує автосвіт. Цікаво, а з чого все пішло?

Найпершим по справжньому працюючим автомобілем по праву можна вважати «паровий віз», винайдену французьким конструктором Нікола-Жозефа Кюньо в середині вісімнадцятого століття. Ця установка була створена в майстернях паризького арсеналу приблизно в 1769 році у військових цілях і повинна була використовуватися як механічної тягової сили для перевезення снарядів і артилерійських знарядь. Загальна вага це машини становив приблизно три тонни: близько тонни важила сама віз, тонну важив паровий двигун, а так само близько тонни ваги припадало на паливо і воду. Вантажопідйомність такого автомобіля становила приблизно три тонни, а середня швидкість була всього 5 км / ч. Вантажна платформа кріпилася до дерев'яної рами вози, яка була зроблена з дуба. Рама, у свою чергу, спиралася на задню вісь, в якій використовувалися колеса артилерійського типу. Незважаючи на те, що обсяг парового котла в машині був досить великим, ті дві кінські сили, які виробляв паровий двигун, давалися дуже важко, оскільки тиск в котлі дуже швидко падало і для того, щоб його підтримувати, доводилося постійно зупинятися і розпалювати топку. Загалом, весь цей процес займав приблизно стільки ж часу скільки і вся поїздка. Зрештою вся ця конструкція вийшла вкрай ненадійною і дуже небезпечною, тому практичного застосування так і не знайшла.

Теги:
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com