тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

Найдовший у світі автомобіль

На фото ви бачите "дитя" параної американського військового відомства 1950-х років, придумане на той випадок, якщо радянські атомні бомби зруйнують залізничну мережу США. Корисне навантаження 400 тонн. Розміри: 173 м в довжину, кабіна - 9 м у висоту, 54 колеса. На кабіні розміщена антена радіолокаційної станції. Давайте дізнаємось історію створення такого монстра...

 

 


В сети магазинов "Актор" вы можете купить аккумулятор по самой лучшей в Саратове стоимости


 

Волею долі відома своїми землерийними машинами американська фірма LeTourneau на початку 50-х років минулого століття «отримала наряд» від армії США на створення транспортного засобу для постачання військ у важкодоступних регіонах Північної Америки, а також для обслуговування військової бази в Антарктиді. Конструкторські вишукування в цьому напрямку поступово призвели RG LeTourneau-Westinghouse до створення в 1961 році самохідного чудовиська на ім'я LeTourneau Overland Train MkII/LCC1 (TC-497), якому судилося стати найдовшим автомобілем в історії, і можливо, одним з найдорожчих - вартість склала $ 3,7 мільйона «тими грошима » (для довідки: $ 1 в 1960 році = $ 4,75 у 2000 році). Якщо звичайно поняття автомобіль може бути застосовно до цього транспорту завдовжки майже 200 метрів і висотою більше 9.

Випробування TC-497 під кодовою назвою «Project OTTER (Overland Train Terrain Evaluation Research)» почалися в 1962 році на полігоні Юма в аризонской пустелі (а де ж ще?!) І, імовірно, тривали до 1969 року. Автопоїзд показав запас ходу в 600 км (про його питомій витраті ні чого не відомо, що було б вельми цікаво), максимальна досягнута швидкість склала 35 км/год. Незважаючи на витрачені гроші, проект після випробувань порахували неперспективним і закрили.


 


Весь модельный ряд лада калина в кирове представлен в автосалоне Север-Авто-Плюс.


 

 

 


Воспользуйтесь уникальным поисковым сервисом Подарки.ру, здесь вы найдете прикольные обложки для паспорта, а также огромное количество других оригинальных сувениров и презентов для родных, друзей и сослуживцев.


 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com