тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

Найстаріше шампанське у світі

Найстаріше шампанське було виявлено на дні Балтійського моря. Команда нирців знайшла залишки невідомого корабля на глибині 55 метрів. Щоб хоч якимось чином дізнатися назву судна, капітан команди вирішив підняти з дна предмети, які там збереглися. І перше, що попалося в руки - пляшка шампанського...

 

На пробці був зображений якір, що свідчило про те, що це вино належить виробнику шампанських вин Veuve Clicquot. Але залишалося питання - чи можна пити це шампанське? Експерт у цій справі переконав команду, що низька температура і морок зберіг цей напій в первісному вигляді і воно повністю готове до вживання.

Шампанське датується 1772 роком і б'є попередній рекорд, придатного до вживання вина 1825 року, яке було відкорковане експертами Великобританії. Ця знахідка має й історичну цінність, оскільки передбачається, що цей ящик з 30 пляшками, мав потрапити до Росії, як подарунок Людовика 16 російському царському дому. Вантаж імовірно призначався Катерині Великій, але, на жаль, так і не потрапив до адресата. Існують документи, що свідчать про експедицію, яка не дісталася до місця призначення. Спеціалісти прогнозують, що пляшка такого шампанського, розміщеного на аукціоні буде коштувати від 50 до 100 тисяч євро.


 


Тина Кароль поздравила фанатов танцем и песней


 


 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com