тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

Британія. Могильні сейфи

 

Студенти медичних факультетів у Великобританії XVIII століття опинилися в скрутному становищі. Раніше вони використовували трупи страчених злочинців, щоб вивчати анатомію. Але після введення більш м'яких засобів покарань, стали страчувати тільки кілька десятків чоловік на рік. Однак щорічний попит на тіла для медичних цілей в десятки разів перевищував це число. І тоді з'явилася сумнозвісна тенденція красти тіла прямо з могил. Але родичі незабаром розробили спосіб захисту від таких викрадачів тіл: могильний сейф...

 

 

 

Перший такий сейф був зроблений близько 1816. Вони з'являлися в самих різних варіаціях, але у них була одна спільна риса - вага, через яку ексгумація недавно померлої людини була неможливою. Сейфи були різноманітними і хитромудрими: складні залізні грати і плити, що йшли в землю. Над землею їм надавали ще більше ваги за допомогою каменю або заліза.

Так що ж було внизу? Коли могила була вирита, і в неї поміщали труну, а на неї клали важку плиту. Ця плита мала отвори з боків, в які і просмикувалися залізні грати. Потім ще одну плиту (кам'яну або залізну) поміщали зверху. Труна перебувала в надійній клітці, його вміст - в повній безпеці, і мертві могли спасти спокійно.

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com