тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

Природа покарала світову економіку на 2,5 трлн доларів

Експерти ООН підрахували втрати, які завдали світовій економіці природні катастрофи, що відбулися з початку XXI століття. Сума склала 2,5 трлн доларів. У доповіді, що містить огляд економічних втрат у результаті стихійних лих у 56 країнах, стверджується: прямі втрати від повеней, землетрусів і засух не враховуються в достатній мірі ні урядами, ні бізнесом...

 

 

"Уряди несуть головну відповідальність за скорочення ризику катастроф, - заявив генеральний секретар ООН Пан Гі Мун, представляючи доповідь. - Проте рівень цього ризику залежить також від приватного сектора, на який припадає від 70 до 85% світових інвестицій в будівництво нових будівель, в промисловість і в розвиток ключових об'єктів інфраструктури ".

За його словами, інвестори орієнтувалися головним чином на короткостроковий прибуток, а не на стійкість і опірність стихійним лихам, яка в довгостроковій перспективі набагато більш приваблива і може заощадити мільйони доларів. Глава ООН закликав представників бізнесу в усьому світі включати питання управління ризиками у зв'язку зі стихійними лихами в свої інвестиційні стратегії, повідомляє Центр новин ООН.

За даними ООН, тільки в 2012 році відбулося понад 310 стихійних лих: землетрусів, ураганів, повеней, посух. В результаті загинули 9 тисяч 300 осіб і в тій чи іншій мірі постраждали 106 мільйонів жителів планети.

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com