тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

Торнадо в Оклахомі

 

Жертвами гігантського торнадо, який обрушився на Оклахому, стали вже понад 90 осіб, включаючи 20 дітей, які перебували в будівлі початкової школи в місті Мур. Ще близько 50 дітей можуть досі перебувати під руїнами школи, яку ще й затопило водою з двох повалених водонапірних веж. За даними Національної метеорологічної служби, швидкість вітру усередині воронки торнадо була близько 320 км / год, а ширина складала близько трьох кілометрів...

 

Кількість постраждалих від стихії - понад 300 осіб. Президент США Барак Обама оголосив ряд районів штату Оклахома, постраждалих від руйнівного торнадо, зоною стихійного лиха, як відмічають офіційні джерела, там зруйновано практично все. До жаху місцевих жителів, метеорологи не виключають можливість виникнення нових катаклізмів в районі Оклахома-Сіті.

Торнадо в Оклахомі має категорію F4, і її присвоюють при швидкості вітру 92,5-116,5 м / с (333-418 км / год). За таких вітрах легкі будинку цілком піднімає в повітря, більш міцні руйнує частково або повністю, машини переносить на величезні відстані.

 

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com