тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

Гітара Джона Леннона продана в Нью-Йорку за $ 408 000

Гітара, на якій у свій час виконували невмирущі хіти учасники легендарної групи "Бітлз" Джон Леннон а також Джордж Харрісон, була нещодавно продана на аукціоні в Нью-Йорку за 408 000 доларів. Покупець цього інструменту, виготовленого підприємством VOX спеціально для "бітлів", проживає в США. Згідно аукціонному дому Julien's Auctions, він побажав залишитися невідомим...

 

 

Аукционери оцінювали гітару в 200-300 тисяч доларів. Джордж Харрісон виконав на цій гітарі пісню I Am The Walrus в знятому в 1967 році фільмі Magical Mystery Tour, а пізніше в тому ж році Джон Леннон грав на ній у відеокліпі Hello, Goodbye. Потім Леннон подарував цю гітару на 25-річчя Алексису Мардас, який в 1960-і входив у внутрішнє коло "бітлів" і був відомий на прізвисько "Чарівний Алекс". До деки гітари прикріплена табличка з написом "Чарівному Алексу / Дякую тобі, Алексі / за твою дружбу / 2-5-1967 Джон". Алексіс Мардас продав цю гітару в 2004 році. Цю гітару можна побачити в справі в декількох відео "Бітлз", знятих в 1967 році.

До речі, раніше на аукціоні в США за рекордну суму майже в 300 тисяч доларів був проданий підписаний музикантами гурту "Бітлз" примірник альбому Sgt. Pepper's Lonely Hearts Club Band ("Клуб самотніх сердець сержанта Пеппера").

 

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com