тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

Нафтове СПА

 

Як відомо, Клеопатра підтримувала свою неземну красу, регулярно приймаючи молочні ванни. Сучасні SPA-салони пропонують безліч способів омолодити своє тіло: купелі з ефірними маслами або морською сіллю - справжня насолода для тих, хто піклується про себе. А ось в азербайджанському місті Нафталан ванни приймають з ... нафтою, адже її лікувальні властивості вже давно відомі людям...

 

 

Нафтові ванни стали популярні в Нафталані в радянський час, тоді сюди стали з'їжджатися туристи з усієї країни, щоб оздоровитися. У 1980-і рр.. це місто щорічно відвідували близько 75 тисяч людей. Завдяки своїм унікальним властивостям нафта має прекрасний заспокійливий ефект, вона також використовуються для лікування таких шкірних захворювань, як екзема і псоріаз, і полегшення болю в суглобах.

Про лікувальні властивості нафти людям відомо давно: уже в 13 столітті нею захоплювався Марко Поло, який відвідав Азербайджан по шляху з Венеції до Китаю. Відомий мандрівник зазначав, що нафтою лікують верблюдів і людей із захворюваннями шкіри. Сучасне використання цих специфічних «ліків» почалося в 1870-і рр.. в царській Росії, а в 1912 р. було організовано німецьке акціонерне товариство для експорту масла, яке використовувалося в лікувальних цілях під час Російсько-японської війни.

 

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com