тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

Слон-масажист

Хто тільки не допомагає людині в оздоровчих процедурах масажу - і рибки, і змії, і домашні коти, лікуючі своїми вібраціями, але, виявляється, існують і інші масажисти! Чіангмай - велике місто на півночі Таїланду, столиця однойменної провінції, що розташувався на річці Пінг серед гір. Крім своєї популярності у туристів в якості стародавнього культурного центру, це місто славиться найбільшим в світі «масажистом». І масажист - це ні хто інший, як ... слон. Вага майстра сягає близько трьох тонн!..

 

 

Слон робить масаж ногами і хоботом. Незважаючи на те, що процедура проводиться під контролем наглядача і на те, що слон пройшов якусь спеціальну підготовку, цю техніку вже точно можна назвати екстремальною! Однак, сміливці, які зважилися випробувати на собі слонячий масаж, розповідають, що отримали значний ефект у вигляді релаксації і розслаблення. Але, будемо, об'єктивними - якщо вони зуміли віддатися на милість такого важкого масажиста, то, напевно, дійсно вміють розслаблятися. Хоча, взаємодія з тваринами, зрозуміло, несе масу позитивних емоцій, що, у свою чергу, сприяє позбавленню від стресів. І взагалі, напевно, після слон-масажу вже нічого не страшно і всі проблеми здаються дрібними і незначними.

Тим часом, подібний масаж слоном роблять не тільки в місті Чіангмай, а й в інших містах, використовуючи його як елемент слонячого шоу. Він забавний і цікавий, для його проведення не потрібні спеціальні інструменти і стіл - клієнт лягає прямо на землю на спеціальну підстилку, а зверху його накривають невеликим покривалом. Хоботом слон обмацує особа (голову або шию) свого відвідувача і розминає живіт, а потім ногою простукує область живота або спини - залежно від пози сміливця. Вся процедура триває близько двох хвилин. Так що, швидше за все, слон-масаж варто віднести не до серйозної лікувальної процедури, а до незвичайної розваги. А ось тут http://topmassage.net.ua/ ви знайдете дійсно шикарний масаж, що здатний принести не тільки значний оздоровчий еффект, а й принести вам максимум феєричної насолоди і незабутнього релаксу!


 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com