тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

Дерев'яне кільце для дитини, яка боїться загубитися

Батьки знають, що іноді непосидющу дитину хочеться навіть прив'язати до себе, щоб вона не загубилася на вулиці серед юрби. Звичайно, робити цього не слід. Але ось обзавестися спеціальним дерев'яним кільцем від компанії rinao design цілком можна. Адже воно змусить малюка самого за вас триматися...

 

 

Це, для прикладу, у слонів є симпатичний хвостик, за який їх маленькі дітлахи можуть акуратно триматися хоботком під час переходів з місця на місце. Люди ж не можуть похвалитися подібним органом, даним їм від природи. А тому доводиться придумувати щось інше, що дозволить не втрачати малюка при прогулянці або в натовпі. Ось і японська компанія rinao design створила абсолютно простий додаток до батьківського одягу, призначений саме для цих цілей. Йдеться мова про дерев'яне кільце, яке можна прикріпити до пояса дорослої людини. Працює воно дуже просто. Ви йдете, а дитина за нього тримається. І під час ходьби батько завжди буде відчувати, чи встигає його чадо за них, а також чи тримається малюк за кільце, чи не загубився ще. Винахід це настільки простий, що будь-яка доросла людина власними руками може зробити щось подібне. Не обов'язково дерев'яне, таке кільце може бути також шкіряним або ганчірковим. Ось така цікава штучка, а ще забавные фото приколы, і багато інших цікавосте ви знайдете на сайті  rulez-t.info.

До речі, такий аксесуарчик, на мій погляд, досить стильно виглядає, та й використовувати його можна і для інших цілей, підвісити якусь річ, наприклад, щоби не тримати в руках.
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com