тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

Компанія Facebook підвела підсумки кварталу - аудиторія і прибутки зростають

За підсумками кварталу найбільша соціальна мережа в світі заробила 219 000 000 доларів, що складає зростання 7% в річному вираженні. У розрахунку на одну акцію Facebook, Inc. дивіденди склали 0,09 долара, уточнюється агентством ПРАЙМ. Сумарна квартальна виручка соцмережі зросла на 38% і дещо перевищила очікування ринкових аналітиків - 1,46 млрд доларів проти спочатку прогнозованих $ 1,44 млрд...

 

 

Як звичайно, основна частина доходів - близько 85% - згенеровано за рахунок реклами. Інше отримано у вигляді комісійних зборів з електронної комерції. Зростання сектора мобільної реклами склало близько 30%. На кінець березня щомісячна аудиторія мобільних сервісів Facebook становила 751 000 000 користувачів, що є зростанням на 54% відносно минулого року. Щомісячна активна аудиторія Facebook перевищила 1,11 млрд користувачів, збільшившись на 25% від торішніх показників.

«Ми добилися серйозного прогресу в перші місяці цього року. Ми спостерігали стійке зростання чисельності та залученості нашої аудиторії та запустили кілька чудових продуктів», - заявив Марк Цукерберг. В ході виступу особливо був відзначений успішний запуск мобільної програмної оболонки «Facebook Home» для смартфонів під управлінням ОС Android. Число активних користувачів популярного фотосервісу Instagram, що належить Facebook, досягло позначки в 100 мільйонів. Щодня до послуг Facebook вдається близько 665 млн користувачів по всьому світу. Загальна капіталізація компанії склала більше 65 мільярдів доларів США. Проте з моменту первинного публічного розміщення на біржі в травні 2012 року, акції Facebook втратили близько 28% своєї вартості.

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com