тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

«Гламурний» захисний шолом Luxy Vespa

Як би дівчата інколи не надували губки, що чоловіки про них зовсім не піклуються (і це в наше століття рівності статей!), а факт залишається фактом: останнім часом дизайнери все більше уваги приділяють питанню жіночої безпеки. У першу чергу, безпеки на дорозі...

 

 

Не знаю, чи збільшилася на Заході статистика по аваріях за участю прекрасної статі або це простий знак уваги, але тенденція радує. Не так давно ми писали про лінії модного одягу для любительок нічних прогулянок і навіть про спеціальні захисні шоломи «дівочих» забарвлень, а от вже й свіжа «дорожня» новинка об'явилася. І знову мова піде про шоломи. Цього разу - про креативну «пригламурену» модель Luxy Vespa Helmet.

Дизайн захисного шолома Luxy Vespa і справді значно відрізняється від своїх попередників. Головна його особливість - нестандартна асиметрична форма. Як повідав дизайнер, об'єктом натхнення тут послужили жіночі зачіски в стилі «мод», такі як популярний в 60-і "боб" з розкішною косою чубчиком. Так що Luxy Vespa напевно додасть образу своєї власниці якусь «ретро» родзинку.  Думаю, новинка припаде до душі багатьом любителькам швидкої їзди, а як приємно отримати такий прикид на день народження, до речі здесь теж можна знайти дуже багато оригінальних подарунків для нашої прекрасної половинки.

А тим часом захисний шолом для жінок вже встиг завоювати серця серйозних дядечок-дизайнерів, які присудили йому в 2010-му, поки модель Luxy була ще тільки концептом, бронзову премію на престижному конкурсі International Design Excellence Awards.Теги:
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com