тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

Колекція спеціальних засобів індивідуального захисту «від кутюр»

Хоча наше суспільство і одержимо брендами, у разі екстреної ситуації, будь то аварія чи стихійне лихо, всі моментально забудуть про сумочки Loui Vuitton або туфельки від Лубутена. Краса красою, а здоров'я дорожче. І все ж, молоде покоління дизайнерів робить сміливу заяву, що навіть спеціальні засоби індивідуального захисту можуть (і повинні) виглядати привабливо, що не відіб'ється негативно на їх функціональності. Потрібні докази? Ознайомтеся з колекцією жіночних протигазів і «сумочок безпеки» This is Luxe...

 

 

У наш час потрібно бути готовим до всього. Тому, подчерпнув натхнення з експозиції Safe: Design Takes on Risk 2006-го року, де були представлені різноманітні модернізовані засоби індивідуального захисту, четверо студентів з престижної Школи моди і дизайну Parsons Альваро Сото (Alvaro Soto), Жан-Поль Ранжель (John Paul Rangel ) і Джастін Бленк (Justin Blanc) вирішили викласти справжній урок «цивільної оборони» дорогим брендам. І запропонували своє бачення протигазів та інших корисних в екстремальних ситуаціях девайсів «від кутюр».

Об'єднала модний (на думку хлопців) дизайн і функціональність, колекція спеціальних засобів індивідуального захисту This is Luxe складається з трьох шикарних сумочок з життєво необхідною начинкою. Перша модель отримала назву Armor («броня»). Ця невелика сумочка за кілька секунд з легкістю трансформується в повноцінний протигаз. Така штучка стала б незамінною в разі газової атаки або застосування біологічної зброї. Друга модель іменується Shelter («укриття»). Це - своєрідний «білий ящик», на який завдяки вбудованому чіпу RFID можна записати потрібну інформацію: групу крові, алергени, номер страховки та інше. Останній екземпляр - Scape («втеча»). У разі необхідності його можна перетворити на щільний плащ-дощовик або рятувальний жилет.


 

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com