тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

Уряд Китаю заохочує морські похорони

У Китаї з його тотальним перенаселенням, як нам відомо, дуже гостро стоїть проблема вільного простору: зокрема, на кладовища землі хронічно не вистачає. При населенні 1,35 млрд громадян, швидкому зростанні економіки і стрімко зростаючих цінах на нерухомість поховання людини в землі стає дійсно дорогим і рідкісним привілеєм, доступним лише більш-мен заможному прошарку населення країни...

 

 

Вихід з цієї ситуації знайдено досить таки оригінальний: у деяких містах уряд намагається переконати людей ховати родичів не в землі, а на морі. Влада зобов'язуються виплатити сім'ї до $ 1300 і компенсувати таким чином всі витрати на кремацію і судно, необхідні, щоб розвіяти прах родича над морем. Здається, що процедура обходиться досить дорого, але для Китаю це все одно дешевше, ніж традиційне поховання в землі, враховуючи витрати на догляд за могилою. У Пекіні навіть дешева могила, де буде спочивати урна з попелом, коштує близько $ 16 000. Так що похорон - реальна проблема, яку Китаю необхідно вирішувати вже зараз, тому що очікується, що в найближчі роки помре від старості близько 20 млн громадян.

Що можна сказати, молодці китайці, завжди знайдуть вихід з здавалось би безвихідної ситуації. Одне насторожує: поки що вони завалили свої товаром нащ ринок, боюсь чи скоро не почнуть своїх покійників ховати на нашій землі?

 

 

Коментарі  

 
0 # Fleur 19.04.2013 10:54
"Одне насторожує: поки що вони завалили свої товаром наш ринок, боюсь чи скоро не почнуть своїх покійників ховати на нашій землі?" :eek: Тільки б вони не прочитали цей пост :cry:
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитувати
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com