тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

Продається скрипка, під звуки якої затонув "Титанік"

 

На аукціоні, приуроченому до 101-річчя з дня катастрофи лайнера «Титанік», виставлені рідкісні предмети - скрипка та особисті речі, що належать Уоллосу Хартлі (Wallace Hartley) керівнику оркестру, який виступав на «Титаніку» у ніч, коли він затонув...

 

 

Про те, що скрипка не ​​спочиває на дні моря донедавна взагалі ніхто не знав. Відомо, що виявлена ​​нещодавно скрипка належала керівникові оркестру "Титаніка" Воллесу Хартлі. Тіло 33-річного Хартлі дістали з води рятувальники після трагедії з лайнерів. Скрипка була прив'язана до його грудей. Інструмент мав бути переданий родичам до Англії, на цьому історія закінчувалася, але через майже сто років скрипка Хартлі знову "спливла". Один з жителів Великобританії, повідомив, що він є власником тієї самої скрипки, яка була в руках музиканта, коли він і його семеро товаришів з оркестру грали під час останнього рейсу "Титаніка". Власник інструменту пояснив, що скрипка була передала Марії Робінсон - нареченій Уоллеса Хартлі, яка померла в 1939 році. На самому інструменті є напис: "Уоллесу з нагоди наших заручин. Марія".

На перевірку автентичності інструменту керівництво аукціонного дому витратило кілька тисяч доларів, і тепер мають повні підстави вважати артефакт справжньою легендарною скрипкою Хартлі.

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com