тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

Найбільший у світі ботанічний сад

Королівський ботанічний сад Кью (Royal Botanic Gardens, Kew) розташовується в південно-західній частині Лондона, а територія, зайнята ботанічним садом і оранжереями, становить 121 гектарів, що робить його найбільшим у світі ботанічним садом...

 

 

Королівські сади були створені в 1759 році в парку Кью лордом Кейпелом з Тьюксбері на місці аптекарського городу, який, у свою чергу, був дітищем видатного ботаніка того часу Вільяма Тернера. Парк розташовувався навпроти Сайон-хауса, на заході Лондона і об'єднував 2 королівських володіння, потім територія садів була розширена.

Королівські сади Кью мають величезну колекцію живих рослин з усього світу, для яких створюється певний мікроклімат. Більше 300 000 представників рослинного світу знайшли притулок в цьому куточку Лондона: хижі рослини, рододендрони, кактуси, азалії, альпійські трави, ялівці, папороті, барбарис, орхідеї, бонсай різних видів, лікарські рослини.


 

 

 


 


 


 


На страницах нашего блога вы узнаете, как вырастить столовый виноград на севере Украины, а также найдете массу других полезных советов по выращиванию этой культуры.


 

 

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com