тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

Самотня вершина Mont Aiguille

 

Ось нещодавно віднайшов у неті таку "фотогенічну" гору. Під катом невеличка розповідь про цей цікавіий.. природній об"єкт, і, звичайно ж, кілька чудових фоток...

 

 

Mont Aiguille - "Недосяжна гора", висотою 2 тис. метрів, яка стирчить як палець, з однаковими стрімкими стінами з усіх боків. Ця гора довго розбурхувала уяву французів, і за бажанням Шарля VIII вона була першою альпіністської висотою - першої горою, на яку люди вирішили влізти просто так, з цікавості. Вершина не була скорена до тисячі чотиреста дев'яносто другого року. У першому сходженні брав участь, окрім королівської раті, ще каменяр, тесляр, і 2 священики - на всяк випадок - а раптом і справді на цій горі сидить Бог, звісивши ніжки?

Монт Егіль з точки зору географічного розташування вершина характеризується наступним чином: Євразія (Європа), Західні Альпи, Франція. Вершина знаходиться на рівні дві тисячі вісімдесят п'ять метрів, або шість тисяч вісімсот сорок два фути. З точки зору погодних умов сходження на гору найкраще планувати на період з липня по вересень . Вершина такого рівня як Монт Егіль в будь-якому випадку вимагає серйозно організованого сходження. Для вирішення всього спектру логістичних та організаційних питань може знадобитися сер'езних знання місцевої специфіки. Швидше за все знадобиться організація проміжних таборів, проте значні частини маршрутів вже можгут бути пройдені протягом одного або двох штурмових днів.

Ну, це інформація для альпіністів, а нам залишається просто помилуватися красою цієї дивовижної гори. Ось фотографія, яка буквально збудоражила інтернет-естетів з усього світу. Чудове видовище, так би і жив у тому будиночку і милувався цією грандіозною красою!

 

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com