тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

Найміцніші грошові знаки.

У кожній, маломальській країні, що поважає себе, друкуються паперові гроші. І ми стикаємося з цією кіпою коштовного паперу коли отримуємо зарплату, віддаємо її розплачуючись на заправці, метро, в магазині і так далі...

 

 

В середньому, паперова грошова банкнота живе півтора-два роки і для підтримки потрібної кількості грошової маси державі постійно доводиться видавати нові банкноти тих, що взамін вже зносилися.

Тому, назвати паперові гроші найміцнішими грошовими знаками - не можна. Виробництво паперових грошей вимагає сировини з деревини, для виробництва спеціального паперу. Це спричиняє за собою додаткову вирубку дерев на Землі і погіршує екологічну ситуацію на планеті. Звичайно можна обходиться монетами, термін служби яких складає порядка 30 років. Але, частенько, вартість виробництва монети набагато дорожча, ніж її номінал. Крім того, кому може сподобатися тягати за собою візок зі своїми мільйонами? Саме тому в Австралії і пішли іншим шляхом. Там стали виготовляти грошові знаки із спеціального тонкого і прозорого пластика. Такі гроші майже не рвуться, їм не страшне прання. І термін служби таких грошей в 4 рази більший, ніж паперових. Таким чином, Австралійський долар є найміцнішою купюрою в світі на даний момент.

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com