тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

Найглибший у світі каньйон Колка

 

Додамо в нашу скарбничку най-най ще один цікавий об'єкт. Найглибшим у світі каньйоном вважається каньйон Колка, його глибина більше 3400 метрів, а загальна протяжність трохи перевищує 100 кілометрів. Знаходиться він в Південній Америці, точніше на півдні Перу і проходить через гірську систему Анд...

 

 

Відомий Великий Каньйон менше ніж цей в 2 рази, але туристів сюди приходить набагато менше, бути може це пов'язано з тим, що його схили не такі круті.

У каньйоні є безліч невеликих сіл, ще б пак, адже земля там родюча.   З живності безперечним лідером є Андский Кондор - це найбільший літаючий птах і цей каньйон є природним місцем існування для нього. Нерідко можна побачити як він кружляє над прірвою. Розмах крил кондора 3 метри.

Одне з найбільш пам'ятних місць - це так званий Хрест Кондора - оглядовий майданчик, яку можна побачити на одній з фотографій нижче. Уявіть тільки що там за вид! І, до речі, часто кондори підлітають до цього оглядового майданчику, просто впевнений - видовище чудове. Ось він зараз мабуть сидить відпочиває. Трохи розповім про історію цього каньйону. Колка вже більше півтора тисяч років населена людьми - це правнуки доінскої цивілізації. У гірській долині у цих племен вийшло створити систему сільськогосподарських терас, які збереглися й донині. Саме ними зараз і користуються сучасні жителі.


 

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com