тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

Тюремний спа-салон в Малайзії

У Малайзії з'явився салон краси, де клієнти можуть отримати послуги манікюру та догляду за волоссям прямо на тлі колючого дроту. Охоронці уважно слідкують за тим, щоб клієнтки просто насолоджувалися послугами перукарів, стилістів, стаючи більш привабливими. Салон користується величезною популярністю серед жителів Малайзії, незважаючи на те, що майстри - ув'язнені найбільшої в'язниці в країні...

 

 

Сорокап'ятирічна Нур Алізе Осман приходить в салон уже вдруге абсолютно без побоювання. Вона знає, що тут її обслужать по самому вищому розряду, а те, що в якості персоналу тут працюють злочинці, які відбувають покарання, її абсолютно не хвилює. Ув'язнені таким чином приносять користь суспільству, а безпека клієнтів цілком лягає на плечі охоронців. Деякі клієнти кажуть, що візити в тюремний салон набагато зручніші, ніж у звичайні перукарні. Справа в тому, що ціни тут зовсім демократичні, а черг практично немає. Ув'язнені, у свою чергу, маю можливість спілкування з клієнтами протягом дев'ятигодинного робочого дня.

Працювати в салоні можуть тільки ув'язнені, які не скоювали тяжких злочинів. За статистикою, приблизно 60% ув'язнених в'язниці - іноземці, найчастіше індонезійці, яких засудили за несплату імміграційних податків. Так в атмосфері доброзичливого спілкування та ароматерапії відбувається виправлення в'язнів.

 

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com