тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

Найкрасивіший сайт

Журі Webby Award, яка є найпопулярнішою премією в Інтернеті, найбільшу естетичну насолоду принесла айдентика і flash-анімація сайту, створеного одним сінгапурським дизайнером в якості свого портфоліо. Сайт цього автора обійшов в категоріях «Краща анімація і рухома графіка» і «Кращий візуальний дизайн. Естетика» рекламні проекти таких акул бізнесу як Diesel, IKEA, Coca-Cola BlaK та інших.

 

 

Талант, почуття прекрасного і смак, яким обдарований flash-аніматор Джонатан Юен, все ж виявився сильнішим численних і дорогих команд відомих рекламних агентств і авторських веб-студій. Джонатан Юен (Jonathan Yuen) створив від свого імені тільки один сайт, свою "візитну картку" - jonathanyuen.com. Але це не завадило саме цьому сайту стати кращим "Персональним сайтом". І головну роль зіграла не тільки краса: навігаційна система сайту напрочуд легка і приємна у використанні, а сам сайт не так вже багато коштує. Але в проекті Юена головним все ж виступає візуальна складова. На цей стильний красивий і дивно гармонійний сайт хочеться дивитися виключно як на шедевр мистецтва. Дизайн, створений під традиційний розпис тушшю, меню, яке розгортається, як древній китайський сувій та інші красиві дрібниці на зразок логотипу і значка завантаження, стилізованого під китайську печатку-факсиміле, роблять сайт тематичної іконкою Китаю. Зовнішній вигляд сайту прекрасний до самих дрібних деталей. Сам Джонатан коментує рішення журі такими словами: "Я вклав душу в цей сайт. Це моє дітище."

 


Качественная и оперативная разработка сайтов от специалистов студии advertisingmedia.ru. Гарантируем творческий индивидуальный подход, доступные тарифы.


 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com