тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

Весілля в невагомості з ZERO-G

У світі існує кілька компаній, які надають можливість практично будь-якій людині побувати в невагомості, нехай і не залишаючи меж планети Земля. Одна з таких фірм, ZERO-G, з недавніх пір стала орієнтуватися не просто на любителів незвіданих відчуттів, а на молодят...


Вірніше, такими клієнти фірми стають на борту літаків цієї компанії, адже саме там відбуваються їхнє весілля! Суть технології полягає в тому, що літак з людьми піднімається на певну висоту, а потім в ньому відключаються двигуни і він, по суті, починає падіння. Ось у цей момент усередині нього і з'являється невагомість. Пасажири протягом декількох десятків секунд можуть літати по салону, дуріти, експериментувати, а найголовніше - в таких екстремальних умовах здійснюється чудова видеосъемка свадеб, погодьтесь, не кожен може похизуватись "космічним" шлюбом.

У певний момент вони знову сідають на свої місця, двигуни літака включаються і далі він продовжує свій політ у звичайному режимі, знову набирає висоту і знову відключається двигуни. І так кілька разів за виліт. Однією з компаній, що надають такого роду послуги, є Zero Gravity Corporation (або коротко ZERO-G). Причому, якщо раніше вона відправляла в польоти всіх бажаючих, то тепер основну масу її клієнтів складають люди, охочі вступити в шлюб на борту літака в стані невагомості.

Вартість такої послуги складає 18 тисяч доларів. Мабуть, за весь спектр послуг. Романтика!

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com