тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

Політ на 350-ти повітряних кульках

 

Американський підприємець і іракський спортсмен-екстремал відправилися в подорож на зв'язці повітряних куль. Для своєї подорожі вони з'єднали 350 куль, наповнених гелієм, і дачну лавку...

 

 

Власник заправки в США Кент Коуч і скелелаз-парашутист Фарід Лафті познайомилися по переписці два роки тому, коли Лафті дізнався про попередні польоти Коуча. Цей політ повинен бути стати репетицією перельоту через весь Ірак.

«Моя мета - надихати молодь, особливо на Близькому Сході», - сказав Лафті. - «Я хочу сказати їм:« Я не здався. Тримайтеся. Посміхайтеся. Ось як перемогти терористів! ».

Мандрівникам вдалося пролетіти приблизно 50 кілометрів за сім годин. але потім негода призвела до жорсткої посадки. На щастя, обійшлося без серйозних травм, але «транспортний засіб» полетів геть, як тільки шукачі пригод вилізти з нього. Для швидкої посадки мандрівники розстрілювали кульки з духового рушниці. «Після такої пригоди потрібно півроку, щоб перемогти страх», - зізнаються герої. А що досить цікава ідея: Купить гелий в Москве, чи в іншому вигідному місці, сотню-другу повітряних кульок, і захоплююча повітряна мандрівка гарантована! А ще досить економно, не потрібно витрачатись на білети, чи на паливо для власного авто. Дочекався потрібного напрямку вітру, і в путь.

 

 


 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com