тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

Zion Natural Park Subway: "метро", створене природою

 

Приголомшливо красивий каньйон в національному парку Zion Natural Park Subway в штаті Юта став настільки популярним, що співробітники парку розігрують лотерею для туристів, які хочуть відкрити для себе цю незвичайну незайману природну красу...

 

Розташоване між двома піками, які називаються Північний і Південний Ангели-охоронці, погано освітлене «метро» є ідеальним місцем для виростання водоростей і різної водяної зелені. Циліндрична частина русла річки займає близько 300 метрів, але доступ до цього місця утруднений. Тому відвідувачам доведеться подолати 9,5 кілометрів для того, щоб помилуватися красою тутешніх місць. Маршрут настільки складний, що початківці туристи обов'язково повинні подорожувати з провідником.

Відвідування циліндричного каньйону обмежена 80 туристами в день. Тому в пік сезону, з березня по листопад, коли це місце знаходиться у всій пишності, серед туристів будуть розігруватися лотереї, що значить - далеко не кожному, що приїхав в національний парк, пощастить побачити пам'ятку. Групи формуються чисельністю не більше 12 чоловік.

 

 

 

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com