тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

Зелені ріки: екологічна катастрофа в Китаї

CHINA/

Після шквалу публікацій в засобах масової інформації китайський уряд пообіцяв вирішити проблему «ракових сіл» в районах, де забруднення грунтових вод і джерел настільки значне, що призвело до значного зростання такого захворювання, як рак шлунка...

 

 

Хуангьява, село в провінції Шаньдун, стало символом зростаючого екологічного лиха, коли з'ясувалося, що область має один з найвищих показників захворюваності на рак шлунка в світі. Новина про це швидко розповсюдилася по соціальній мережі Weibo, яка є китайським аналогом Twitter. Свердловини в селі, як вважається, забруднені токсинами з довколишнього алюмінієвого заводу, який також викидає шкідливі речовини в повітря. Зрештою, влада була змушена визнати існування «ракових сіл», і доповідь міністерства охорони навколишнього середовища свідчила, що виробництво шкідливих хімічних речовин, заборонених в багатьох розвинених країнах, все ще знаходяться в Китаї.

За даними Грінпіс Східної Азії, в Китаї 320 000 000 людей не мають доступу до чистої питної води і 190 мільйонів осіб змушені споживати питну воду, сильно забруднену небезпечними хімічними речовинами.

 

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com