тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

На заводі Chivas Brothers 18000 літрів віскі спустили в каналізацію

Цими днями 18 000 (!) літрів віскі витекли в каналізацію на заводі Chivas Brothers в шотландському місті Дамбартон. Як пише The Scottish Sun, сталося це через халатність співробітників. Інцидент стався в нічну зміну, під час прибирання. Устаткування повинні були промити перед тим, як перемкнути його на розлив іншого продукту. Однак замість води і миючих засобів хтось направив в злив віскі...

 

 

При цьому витік виявили та зупинили далеко не відразу - цінний напій продовжував текти в каналізацію до 11 години ранку. Вартість зниклого віскі оцінюється в півмільйона фунтів. За словами одного із співробітників компанії, керівництво заводу в люті, і зберегти роботу винуватцю події буде непросто. Однак знайти винного буде також нелегко - на підприємстві працюють близько 600 чоловік.

 


Если вы являетесь почитателем игр онлайн, настоятельно рекомендую игровой портал http://www.godvilgames.com/, где можно весело и интересно скоротать время за качественными стрелялками, бродилками, аркадами и другими захватывающими играми. Все здесь функционирует отлично, без зависаний и назойливой рекламы.


 

 

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com