тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

Буйства фарб квітучої Shibazakura

Навесні в Японії цвіте неймовірної краси квітка Shibazakura або просто кажучи трав'яна сакура. Давайте зайдемо під кат і відчуємо подих довгожданної весни...

 

Квіти виражають досконалість природної форми. Це яскравий сплеск радості буття, неймовірна концентрація свята життя. У квітів короткий термін. І тому в них сфокусовано прагнення подарувати якомога більше ніжності, краси та позитиву за такий нетривалий час. У кожної рослини своя краса і суть, чи то будуть непримітні Саджанці полуниці, які пізніше принесуть до столу такі смачні і поживні ягоди, чи то шикарні троянди.

А ось як цілими полями квітне Флокс шилоподібний (Рh. subulata) в японському парку Hitsujiyama. Вже в середині травня з'являються білі, рожеві, бузкові і червонувато-пурпурові куртини. Своєю назвою рослина зобов'язана дрібним (довжиною від 1 до 2 см) листочкам шиловидною форми. Дуже красиво, особливо коли замислюєшся, що все це рукотворне! Щоб цінувати це, треба хоч мінімально прийняти в цьому участь, тоді будеш берегти і чужу працю. Проте Японія далеко, а так хочеться мати у себе таку красу.

Shibazakura Flowers, Takinoue Park - парк знаходиться в двох годинах їзди на північ Асахикавы на острові Хоккайдо, другому за величиною острові Японії. Навесні тут відкривається найкращий вид на гору. Гуляючи по мальовничих місцях, свіже гірське повітря дозволяє добре розслаблятися. По дорозі можна зустріти багато місць, щоб зупинитися, розім'яти ноги, зробити знімки фотографій.

Парк Такиноуэ славиться квітами щибазакура (або рожевий Мосс). Крихітні рожеві квітки, захоплюючі дух, поширилися на 100 000 квадратних метрів. Стежки ведуть відпочиваючих через рожево-фіолетовий парк по схилу пагорба з видом на місто. Кращий сезон триває з середини травня до початку червня. Фестиваль рожевих Мосс проводиться в середині травня, будучи одним із самих барвистих і унікальних фестивалів в календарі Хоккайдо. Якщо ви ентузіаст квітів або просто турист, який хоче зафіксувати на фото ці дивовижні місця парку, перш ніж перейти до інших пам'яток Японії, то Такиноуэ парк є прекрасним для цього місцем.

 

http://bood.ru/chip-tyuning/


 

 

 

  

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com