тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

Китай. Тераси Білої Води

Бейшуітай (Baishuitai), також відомі як Білі водяні тераси, розташовані в передгір'ях сніжної гори Хаба, в 101 км на південний схід від Шангрі-Ла. Найбільші вапнякові тераси в Китаї знаходяться на висоті 2400 метрів над рівнем моря і мають висоту 140 метрів і ширину в самому широкому місці - 160 метрів...

 

 

Ці мальовничі тераси створені вапняком, розчиненим у воді. Вода надходить з вершини гори Хаба під час танення снігу. Вона стікає з гір, а кристалізований карбонат натрію випадає в осад на його схилах, створюючи враження дивовижних мармурових скульптур. Цей древній рельєф налічує не менше 300 000 років.

Крім того, що це місце є надзвичайно мальовничим, воно також є батьківщиною племені Донгба. Згідно з легендою, перші поселенці Донгба були зачаровані красою тутешніх місць, коли вони поверталися додому з бухти Халонг. Вони зупинилися тут і почали проповідувати серед місцевого населення. З тих пір це плем'я вшановує Білі Тераси як святиню. Кожен рік, на восьмий день другого місяця за місячним календарем, вони збираються тут, щоб відзначити свій традиційне свято піснями і танцями протягом дня і ночі.

 

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com