тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

Замерзлий водоспад Міннехаха

 

Бухта Міннехаха в Міннесоті була б звичайною і нічим не примітною, якби не її прекрасний 15-метровий водоспад, який утворився тут під час закінчення останнього льодовикового періоду, приблизно 10 000 років тому. Взимку водоспад може повністю замерзнути, перетворюючись у чарівну нерухому картинку колишньої колись рідкої води. Давайте подивимося на цей дивовижний водоспад ближче...

 

 

Назва водоспаду складається з кількох елементів мови племені дакота. Слово «хаха» на мові дакота означає «водоспад», а «Мінне» - «вода». Таким чином, повний і дослівний переклад назви водоспаду Міннехаха - Вода падаючого водоспаду.

І все ж водоспад Міннехаха володіє секретом, який він видає ближче до кінця зими. Коли замерзлий водоспад починає танути, в шарі льоду з'являються дірочки, в яких можна побачити щось дуже цікаве. Міннехаха являє собою звисаючий водоспад, тобто за падаючою водою є повітряний простір. А за цим простором є невелика печера. Щоб потрапити в цю печеру, потрібно відвага і зусилля, хоча сміливі (або навіжені) туристи все ж забираються в неї.

 

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com