тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

Профіль у соціальних мережах може розкрити психічні розлади власника

Профіль людини в соціальній мережі може виявити психічні порушення, які не обов'язково проявляться в розмові з психотерапевтом. До такого висновку прийшли дослідники з Університету Міссурі. Вони попросили 200 студентів заповнити анкети - оцінити свій рівень екстраверсії, параної, здійснення соціальних взаємодій і терпимості до дивацтв інших людей...

 

 

Крім того, студентів так само попросили надати для ознайомлення свої профілі на Facebook, але перед цим дали можливість замінити у себе на сторінці все, що студенти вважатимуть за потрібне. Учасники, які показали високий рівень соціальної ангедоніі - стану, що характеризується відсутністю задоволення від соціальних взаємодій - як правило, мали менше друзів у соціальній мережі, викладали менше фотографій і залишали менше повідомлень. Ті, хто сховав більшу частину свого профілю, перш ніж показати його дослідникам, виявилися більш сугестивні, виявляли ознаки відхилень від норми і були часто непослідовні у своїх почуттях і рішеннях. Також вони показали високий рівень параної.

Однак слід зазначити, що учасники з високим рівнем параної не відрізняються від учасників з низьким рівнем за кількістю обміну інформацією в мережі. Це означає, що в Інтернеті таким людям ділитися своїми думками легше, ніж при особистому контакті.

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com