тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

Сокольники. Заїзди на «бойових» санях і тазах

 

23 лютого в московському парку «Сокольники» розгорнулася справжня битва між любителями катання на санках. Спеціально до фестивалю «Battle Сані» вони прикрасили свої «бойові машини» військовою тематикою: у вигляді винищувача, танка, космічного корабля або навіть підводного човна...

 

Учасники фестивалю зібралися біля об'єкту «The Гірка» і розділилися на дві команди. Спочатку відбувся заїзд на «бойових тазах» від команди «Тазовий Downhill». Їх прикрашали на місці за допомогою фарби та тюбінгів. Переможець у цій номінації отримав 10 тисяч рублів. Потім, під час другого етапу змагань пройшла демонстрація саней на сноутюбінгу (надувній основі).

Журі оцінювали учасників не тільки по їх барвистим «машинам», але і по командним (від двох до п'яти чоловік) і одиночним спусках. Переможця фестивалю вибирали «народним» голосуванням: кожна команда віддавала свій голос за будь-які три «бойових агрегати» суперників. Головними критеріями відбору були цікава конструкторська ідея саней, креативна екіпірування й дальність спуску до фінішної позначки. Переможці в командних спусках отримали приз в 100 тисяч рублів, а в одиночних спусках - 50 тисяч рублів.

 

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com