тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

Bunk bed: на ліжку з вітерцем

 

Про такий автомобіль мріють любителі прокататися на ліжку з вітерцем, але, на жаль, при звуці мотора потужністю 600 кінських сил подрімати не вийде. Незвичайний транспортний засіб, крім двох'ярусного ліжка, оснащене двигуном V8, автоматичною коробкою передач, дисковими гальмами і супер-широкими шинами Goodyear...

 

 

Керувати машиною можна з нижнього чи верхнього ярусу, в залежності від ситуації, і у відповідності з настроєм водія. Джордж Барріс, автор двоспального автомобіля, давно захоплюється автомобілебудуванням. Не так давно він спорудив Бетмобіль, а останнім часом - машину з фільму «Чорний лицар», колись про ці чудернацькі концепти я вже писав. Майже всі створені раніше автомобілі відтворювали «персонажів» відомих фільмів, але тепер Джордж вирішив зробити щось особливе. Ним став Bunk bed. За словами конструктора, він повністю усвідомлює, що про лежання в такому авто під час його руху не може бути й мови. Але сама ідея чого варта, та й для рекламних цілей якихось ліжкових аксесуарів, чи чогось іншого цілком би підійшло.

Незвичайний транспортний засіб нещодавно виставлено на продаж на аукціоні Auctioneers Historics в Бруклендсе. Очікується, що творець і власник автомобіля отримає за нього суму в межах 18 - 25 тисяч доларів.

 

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com