тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

Новий штучний дорогоцінний камінь затьмарить діаманти

Можливо, ви вважаєте, що знаєте все про дорогоцінні каміння. Зрештою, нічого нового, крім золота, діамантів і платини, ну і, може бути, білого золота ще не було. Однак у наші дні технології змінюють і сферу розкоші. Лабораторія виробництва дорогоцінних каменів "Краще, ніж діамант" (Better than Diamond), чия назва говорить сама за себе, заявила, що їм вдалося створити дорогоцінний камінь, який може затьмарити будь-який інший, який ви коли-небудь бачили...

 

 


 

Якщо ви бажаєте замовити ексклюзивний гранітний камін в м. Львів, раджу звернутись в майстерню «ГРАНЕКС».


 

Дорогоцінний камінь або кристал зараз патентується, і його описують як щось таке, що є природним зоряним пилом навколо великих, багатих вуглецем зірок. Зрозуміло, компанія стверджує, що нічого подібного світ ще не бачив. Новий дорогоцінний камінь Амора демонструє на 10 відсотків більше блиску, ніж діамант, володіє більшою фізичною стабільністю, більш багатою колірною гамою і більшою чистотою.

Дорогоцінний камінь Амора, будучи вирощеним на землі або в природі в якості зоряного пилу, формується при крайній температурі, при якій діамант просто напросто б випарувався. Цей камінь буде представлений в Угорському музеї природної історії поряд з цирконом Джек Хіллс, найдавнішим кристалом на Землі, якому 4,4 мільярда років. Експонати будуть представлені як "найстаріший і найновіший" кристали на планеті. Згідно зі шкалою оцінки діамантів Геммологічного інституту Америки, дорогоцінні камені Амора відносяться до кольору F (істинно безбарвний). Огранювання цих каменів відповідає характеристикам ідеальної огранки званої "серця і стріли", що надає камінню винятковий блиск. Так, для порівняння, менше 1 відсотка діамантів мають ограновування рівня "серця і стріли". Більш того, всі нові коштовні камені будуть ограновані за допомогою робота, для додання неймовірної точності і неперевершеної краси.


 

контакт - nioplanband@gmail.com