тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

Дослідження: що дорожче - планшет або друга половинка?

Компанія Logitech напередодні 14 лютого поділилася результатами свого забавного дослідження, в ході якого з'ясовувала, наскільки романтичні жителі тієї чи іншої країни. Також була виявлена ​​ступінь прихильності до планшетів, як потенцільної загрози відносинам між двома половинками...

 

 

 


Предлагаем оригинальные недорогие футболки с надписями на любую тематику, возраст и вкус.


 

Незважаючи на традиційне думку, німці більше за інших зберігають романтику у відносинах. Так, 51% респондентів у Німеччині на питання про те, чи вважають вони нормальним повернутися до свого планшету відразу після близькості, відповіли «ні». У той же час, для жителів інших країн використання планшетів приорітетніше спілкуванню з другою половинкою. До прикладу, на запитання про те, чому більше засмутилися б респонденти: поломці iPad-а, або розриву стосунків зі своїм партнером, близько половини французів і американців (45% і 43% відповідно) і третина британців (35%) відповіли, що будуть засмучені скоріше через поломку свого планшета. Німці в свою чергу показали більшу лояльність до своєї другої половинки: лише 27% опитаних зізналися, що будуть засмучені через несправність улюбленого гаджету.

Отримані в результаті опитування дані суперечать традиційним уявленням про романтику в кожній країні. Близько половини американців, британців і німців (47%, 51% і 58% відповідно) і 80% французів віддали свої голоси за Францію, назвавши її найромантичнішою країною в світі. А ось Німеччину вважають романтичною небагато з респондентів: всього лише 3% американців, 2% британців і 4% французів.

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com