тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

10 наукових фактів про гази в кишечнику

У цьому пості ми піднімемо досить пікантне, але надзвичайно актуале питання: чому ми випускаємо гази, з чого вони складаються, і які продукти найбільше викликають гази в кишечнику? Метеоризм - це результат вироблення суміші повітря і газів у шлунково-кишковому тракті, які є побічними продуктами процесу травлення. Ось ці та інші факти про те, що роблять всі люди по кілька разів на день...

 

 

 

 

1. Гази в кишечнику складаються з: - 59 відсотків з азоту - 21 відсотка водню - 9 відсотків двоокису вуглецю - 7 відсотків метану - 4 відсотків кисню.

 

2. В середньому людина випускає гази близько 14 разів на день, утворюючи близько 0,5 літрів газів.

 

3. Гази в кишечнику горючі (проте, думаю, не варта експериментувати з запаленим сірником, щоб переконатися у правлиності цього твердження)

 

4. У момент утворення, гази досягають температури 37 градусів за Цельсієм і виходять зі швидкістю 11 км на годину.

 

5. Ви не зможете задихнутися своїми газами, перебуваючи в повітронепроникної камері, так як концентрація газів не досить висока

 

6. Сірководень є речовиною, яка надає газам неприємний запах. Продукти з великим вмістом сірки, такі як квасоля, капуста, сир і яйця є основними винуватцями.

 

7. Більшість газів в кишечнику утворюються від проковтування повітря (азоту та вуглекислого газу) і вони майже не мають запаху. Бульбашки таких газів великі і можуть виробляти гучний звук. Процес переварювання і ферментації призводить до утворення різних газів. Такі бульбашки газів можуть бути невеликими, беззвучними, але пахучими.

 

8. Людина випускає гази навіть після смерті.

 

9. Терміти вважаються чемпіонами з випусканням газів. Вони виробляють більше метану, ніж корови і забруднююча обладнання. Інші тварини, які славляться своїм метеоризмом: верблюди, зебри, вівці, корови, слони, лабрадор-ретривери.

 

10. Бобові дійсно найбільше викликають метеоризм. Тіло людини не може переварити певні полісахариди. Коли ці складні вуглеводи досягають нижніх відділів кишечника, бактерії починають ними харчуватися, утворюючи багато газів.

 

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com